NAUKA NIEJEDNO MA IMIĘ

NOCĄ w SALEZIE

W nocy z 30 listopada na 1 grudnia 2018 odbyła się pierwsza edycja projektu „Noc nauki”. Jej organizatorem była pani Beata Mitek – Złotek oraz nauczyciele przedmiotów. W trakcie obywały się zajęcia z fizyki, biologii, języka francuskiego. Grano w siatkówkę oraz gry planszowe. W przerwach posilano się przy wspólnym stole. Najciekawszymi okazały się zajęcia o nietoperzach, marsjańskich łazikach, przyciąganiu ziemskim oraz francuskich niezwykłościach. Już nie możemy doczekać się kolejnych edycji. W wydarzeniu brali udział także uczniowie naszego gimnazjum oraz klas VIII szkoły podstawowej.

NEWS
LIGA NAUKI
Dariusz Rosiak opowiada o Świecie
ZEBRANIE Z RODZICAMI
7 listopada 2023r.
BIAŁA SZKOŁA 2024
11-15 marca

LIGA NAUKI

Dariusz Rosiak opowiada o Świecie

ZEBRANIE Z RODZICAMI

7 listopada 2023r.

BIAŁA SZKOŁA 2024

11-15 marca