NAUKA NIEJEDNO MA IMIĘ

NOCĄ w SALEZIE

W nocy z 30 listopada na 1 grudnia 2018 odbyła się pierwsza edycja projektu „Noc nauki”. Jej organizatorem była pani Beata Mitek – Złotek oraz nauczyciele przedmiotów. W trakcie obywały się zajęcia z fizyki, biologii, języka francuskiego. Grano w siatkówkę oraz gry planszowe. W przerwach posilano się przy wspólnym stole. Najciekawszymi okazały się zajęcia o nietoperzach, marsjańskich łazikach, przyciąganiu ziemskim oraz francuskich niezwykłościach. Już nie możemy doczekać się kolejnych edycji. W wydarzeniu brali udział także uczniowie naszego gimnazjum oraz klas VIII szkoły podstawowej.

NEWS
ZEBRANIE Z RODZICAMI
21 maja 2024r.
KONKURS PORTFOLIO
PORTFOLIO 2024
Salez w Bilbao
Erasmus+ group mobility
SALEZ W SZWECJI
Erasmus+ group mobility

ZEBRANIE Z RODZICAMI

21 maja 2024r.

KONKURS PORTFOLIO

PORTFOLIO 2024

Salez w Bilbao

Erasmus+ group mobility

SALEZ W SZWECJI

Erasmus+ group mobility