DLA JASIA
WIECZÓR POEZJI ŚPIEWANEJ

Blisko 2 godziny, 15 wykonawców, niepowtarzalna atmosfera, a zwłaszcza wykonawcy i uczestnicy stworzyli w sercu Wrocławia,w Salezie pełen wyjątkowości wieczór. Nosił on tytuł: „dla Jasia”. Wieloletni profesor języka polskiego w Liceum Salezjańskim odszedł do „domu Ojca” niespełna rok temu, ale śpiew i przemowy przyjaciół oraz znajomych spowodowały, że osoba Jasia stała się ponownie obecna i bliska. Niech tak pozostaje !
Dzięki:
Julia Jan (kierownik muzyczny) Agnieszka Tokarek Kamil Szurkowski Basia Chantry Tomasz Krajewski Kamil Łohunko Julia Sebesta Joanna Kutrowska Karolina Babczuk Ewelina Dąbrowska Ryszard Żarowski Ela Warulik Marysia Piekut Wojciech Rusoń Piotr & Małgorzata Sakwerda – czyli Salez 2018

NEWS
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
20 czerwca 2024r.
ZEBRANIE Z RODZICAMI
21 maja 2024r.
KONKURS PORTFOLIO
PORTFOLIO 2024

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

20 czerwca 2024r.

ZEBRANIE Z RODZICAMI

21 maja 2024r.

KONKURS PORTFOLIO

PORTFOLIO 2024