ZASADY ZACHOWANIA W SZKOLE
W ZWIĄZKU Z COVID-19

 

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno uczniów jak i nauczycieli, dyrekcji oraz pracowników naszej szkoły proszę o zapoznanie się z „Procedurą COVID19-SALEZ”, rodziców proszę o wydrukowanie i podpisaanie „Oświadczenia”, które trzeba przekazać  wychowawcy na zebraniu lub w sekretariacie szkoły.

Proszę zwrócić uwagę na to, że:

  1. Uczniowie w budynku szkoły zawsze przebywają  w maseczkac.
  2. Wejście także rodziców do budynku możliwe jest wyłącznie w maseczkach.
  3. Wszelkie sprawy należy z dyrektorem, wychowawcą, nauczycielami, księgowością, sekretariatem załatwiać drogą telefoniczną  bądź emaliową [ instrukcja ]. Spotkanie na żywo możliwe jest wyłącznie w bardzo wyjątkowych sytuacjach, po wcześniejszym  umówieniu się.
  4. Wchodząc do budynku zawsze trzeba zdezynfekować dłonie.

Mam nadzieję, że powyższa „Procedura”, jak i roztropność oraz cierpliwość pozwolą nam wszystkim przeżyć cały rok szkolny bezpiecznie i owocnie, czego całemu Salezowi z serca życzę

ks. Jerzy Babiak, dyrektor

PROCEDURA – COVID19-SALEZ [ czytaj ]   OŚWIADCZENIE [ drukuj ]

 

NEWS
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
20 czerwca 2024r.
ZEBRANIE Z RODZICAMI
21 maja 2024r.
KONKURS PORTFOLIO
PORTFOLIO 2024

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

20 czerwca 2024r.

ZEBRANIE Z RODZICAMI

21 maja 2024r.

KONKURS PORTFOLIO

PORTFOLIO 2024