KOŁO MEDYCZNE NA WARSZTATACH NA WYDZIALE FARMACEUTYCZNYM

2021.09.29

W dniu 29 września 2021 r. 12 osób z Koła Medycznego pod opieką pani wicedyrektor Magdaleny Szewczyk brało udział w zajęciach: „Z diagnostyką medyczną za pan brat, czyli laboratorium od kuchni” na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich .Warsztaty odbyły się dzięki zaangażowaniu pani prof. dr hab. Ewy Kratz oraz jej współpracowników i członków koła naukowego. Uczniowie uczyli się pobierać krew, analizować wymazy krwi, analizować testy płytkowe. Poznali aparaturę wykorzystywaną w badaniach.Wypełniali karty ze sprawozdaniem z zajęć. Poznali również zalety zawodu diagnosty laboratoryjnego.

NEWS
LIGA NAUKI
Dariusz Rosiak opowiada o Świecie
ZEBRANIE Z RODZICAMI
7 listopada 2023r.
BIAŁA SZKOŁA 2024
11-15 marca

LIGA NAUKI

Dariusz Rosiak opowiada o Świecie

ZEBRANIE Z RODZICAMI

7 listopada 2023r.

BIAŁA SZKOŁA 2024

11-15 marca