KOŁO MEDYCZNE NA WARSZTATACH NA WYDZIALE FARMACEUTYCZNYM

2021.09.29

W dniu 29 września 2021 r. 12 osób z Koła Medycznego pod opieką pani wicedyrektor Magdaleny Szewczyk brało udział w zajęciach: „Z diagnostyką medyczną za pan brat, czyli laboratorium od kuchni” na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich .Warsztaty odbyły się dzięki zaangażowaniu pani prof. dr hab. Ewy Kratz oraz jej współpracowników i członków koła naukowego. Uczniowie uczyli się pobierać krew, analizować wymazy krwi, analizować testy płytkowe. Poznali aparaturę wykorzystywaną w badaniach.Wypełniali karty ze sprawozdaniem z zajęć. Poznali również zalety zawodu diagnosty laboratoryjnego.

NEWS
ZEBRANIE Z RODZICAMI
21 maja 2024r.
KONKURS PORTFOLIO
PORTFOLIO 2024
Salez w Bilbao
Erasmus+ group mobility
SALEZ W SZWECJI
Erasmus+ group mobility

ZEBRANIE Z RODZICAMI

21 maja 2024r.

KONKURS PORTFOLIO

PORTFOLIO 2024

Salez w Bilbao

Erasmus+ group mobility

SALEZ W SZWECJI

Erasmus+ group mobility