ERASMUS
w Katerini

W dniach 5-10.10.2021 dwoje Salezowych anglistów p. Krzysztof Sobczuk i p. Marta Kołodziej wzięli udział w spotkaniu nauczycieli w Katerini w Grecji. Było to pierwsze fizyczne spotkanie w ramach projektu Erasmus+ IThics: Ethical Aspects of Digital Learning at schools. W spotkaniu brali udział nauczyciele z Grecji, Niemiec, Hiszpanii, Francji, Islandii i Polski.

W czasie warsztatów zgłębialiśmy tajniki fotografii oraz poznaliśmy podstawy komputerowej obróbki zdjęć. Zwiedziliśmy Centrum Informacji Turystycznej pod górą Olimp, Muzeum Archeologiczne w pobliskim Dion oraz Saloniki zwane niegdyś Tesaloniką. Ponadto podsumowaliśmy dotychczasowe działania online w ramach projektu oraz rozplanowaliśmy kolejne (mamy nadzieję, że fizyczne) mobilności. Ponieważ planujemy wnioskować o przedłużenie projektu do sierpnia 2023, mamy nadzieję, że wszystkie zaplanowane spotkania uda się zrealizować w każdym państwie. Obecnie szykujemy się do wyjazdu do Moguncji (Niemcy) w styczniu oraz do Truijillo (Hiszpania) w kwietniu 2022. Erasmus+Salez=wiele przygód.

NEWS
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
20 czerwca 2024r.
ZEBRANIE Z RODZICAMI
21 maja 2024r.
KONKURS PORTFOLIO
PORTFOLIO 2024

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

20 czerwca 2024r.

ZEBRANIE Z RODZICAMI

21 maja 2024r.

KONKURS PORTFOLIO

PORTFOLIO 2024