DZIEŃ FRANKOFONI W SALEZIE

5 i 7 kwietnia

 

Frankofonia. Święto języka francuskiego i krajów francuskojęzycznych. Wydarzenie przygotowane przez uczniów z grup języka francuskiego i nauczycieli języka francuskiego.

Wtorek 5 kwietnia (liceum). W programie: modlitwa w języku francuskim (apel), ciekawostki na temat języka francuskiego i krajów francuskojęzycznych (apel), kahootowy konkurs na temat języka francuskiego i krajów francuskojęzycznych (początek pierwszej lekcji w salach lekcyjnych dla wszystkich klas liceum), piosenki z krajów frankofońskich (w czasie przerw lekcyjnych na korytarzu liceum), degustacja potraw frankofońskich (w czasie przerw lekcyjnych na korytarzu liceum; zebrane środki zostaną przeznaczone na pomoc dla Ukrainy w ramach akcji Salez dla Ukrainy).
Czwartek 7 kwietnia (liceum).  W programie: spotkanie z repatriantami z Francji (wydarzenie dla uczniów klas trzecich liceum) oraz wystawa na temat emigracji polskiej we Francji (korytarz liceum).

NEWS
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
20 czerwca 2024r.
ZEBRANIE Z RODZICAMI
21 maja 2024r.
KONKURS PORTFOLIO
PORTFOLIO 2024

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

20 czerwca 2024r.

ZEBRANIE Z RODZICAMI

21 maja 2024r.

KONKURS PORTFOLIO

PORTFOLIO 2024