PROJEKT:
„NACJONALIZMY SĄ WCZORAJSZE”

 

Uczniowie klas 2 naszego liceum uczestnicząc w w lekcji żywej historii w Byłym Niemieckim Nazistowskim Obozie Koncentracyjnym i Zagłady Auschwitz – Birkenau wzięli udział w nowym projekcie edukacyjnym Salezu zatytułowanym „Nacjonalizmy są wczorajsze”.
Wcześniejsze zajęcia na lekcjach języka polskiego, historii, religii oraz zajęciach z psychologiem dotyczące skutków nacjonalistycznych systemów państwowych pomogły jeszcze głębiej zrozumieć wagę i znaczenie troski, akceptacji i tolerancji wobec każdego człowieka, czy grupy społecznej. Projekt ten w kontekście obecnej wojny na Ukrainie nabrał jeszcze większego znaczenia.

NEWS
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
20 czerwca 2024r.
ZEBRANIE Z RODZICAMI
21 maja 2024r.
KONKURS PORTFOLIO
PORTFOLIO 2024

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

20 czerwca 2024r.

ZEBRANIE Z RODZICAMI

21 maja 2024r.

KONKURS PORTFOLIO

PORTFOLIO 2024