STYDENDIUM ERASMUS+
FRANCJA

Dwie uczennice naszego liceum, Paulina Piwowar i Natalia Franków, rozpoczęły wspaniałą przygodę naukową, kulturową i jezykową. Przez dwa miesiące będą uczyć się we francuskim le Lycée Saint Martin w Nort-sur-Erdre. Zakwaterowanie zapewniają rodziny francuskich uczniów.
Podróż do Nort-sur-Erdre wiodła przez Paryż, gdzie nasze licealistki poznały najważniejsze zabytki i zakątki stolicy Francji takie jak Dzielnica Łacińska, katedra Notre-Dame, Luwr, Pola Elizejskie czy wieża Eiffla.
W czasie tego wyjazdu uczennicom towarzyszy p. Joanna Wróbel, nauczyciel jezyka francuskiego w Salezie.

NEWS
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
20 czerwca 2024r.
ZEBRANIE Z RODZICAMI
21 maja 2024r.
KONKURS PORTFOLIO
PORTFOLIO 2024

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

20 czerwca 2024r.

ZEBRANIE Z RODZICAMI

21 maja 2024r.

KONKURS PORTFOLIO

PORTFOLIO 2024