WSPÓŁPRACA ZE SZKOŁĄ
FRANCUSKĄ

Z dumą i radością przekazujemy informację, którą otrzymaliśmy od naszej partnerskiej szkoły we Francji, Lycée Saint Martin w Nort-sur-Erdre. Dotychczasowa współpraca naszych szkół została doceniona i oficjalnie potwierdzona przez Délégation Académique aux Relations Européennes, Internationales et à la Coopération w Nantes przyznaniem specjalnego certyfikatu. Mamy nadzieję, że dalsze wspólne działania możliwe dzięki projektowi Erasmus+, będą równie owocne i dynamiczne jak te, które zrealizowaliśmy dotychczas

NEWS
ZEBRANIE Z RODZICAMI
21 maja 2024r.
KONKURS PORTFOLIO
PORTFOLIO 2024
Salez w Bilbao
Erasmus+ group mobility
SALEZ W SZWECJI
Erasmus+ group mobility

ZEBRANIE Z RODZICAMI

21 maja 2024r.

KONKURS PORTFOLIO

PORTFOLIO 2024

Salez w Bilbao

Erasmus+ group mobility

SALEZ W SZWECJI

Erasmus+ group mobility