WARSZTATY

„Tak prognozujemy pogodę”

W dniu 19.09.22 r. uczniowie klasy 2 i 3 liceum z rozszerzoną geografią uczestniczyli w warsztatach terenowych pt. „Tak prognozujemy pogodę”, zorganizowanych przez Zakład Klimatologii i Ochrony Atmosfery Uniwersytetu Wrocławskiego w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Podczas warsztatów uczniowie zapoznali się z przyrządami pomiarowymi, zasadami dokonywania pomiarów oraz funkcjonowaniem ogródka meteorologicznego, a także klasyfikacją chmur, opadów i osadów atmosferycznych. Dziękujemy Panu dr hab. Markowi Błasiowi za udzielenie cennych informacji oraz przeprowadzenie warsztatów, pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych.

NEWS
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
20 czerwca 2024r.
ZEBRANIE Z RODZICAMI
21 maja 2024r.
KONKURS PORTFOLIO
PORTFOLIO 2024

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

20 czerwca 2024r.

ZEBRANIE Z RODZICAMI

21 maja 2024r.

KONKURS PORTFOLIO

PORTFOLIO 2024