ERASMUS+ DIGITAL EMPATHY

 

Niedziela
W niedziele pojechaliśmy do niewielkiego miasteczka niedaleko i w wielonarodowościowych grupach mieliśmy do wykonania różne zadania, np znaleźć punkt widokowy i udokumentować pobyt tam. Tego dnia nie wróciliśmy na wieczornych posiłek ale zostaliśmy na kolacji która odbyła się w restauracji, była pizza i napoje.

Poniedziałek
W poniedziałek odbywały się grupowe zajęcia, na których odbywała się debata o tradycyjnych i cyfrowych historii. Także każdy z nas zrobił własny zeszyt na notatki na następne lekcje. Wtedy odbył się też pierwszy wieczór kulturowy przeznaczony dla 5 krajów, Hiszpani,Szwajcarii, Cypru, Grecji i Rumunii. Odbyły się prezentacje, kahooty oraz mogliśmy spróbować przygotowanych posiłków i napoji.

Wtorek
We wtorek pierwsze zajęcia odbyły się według planu. Mapa empatii była przedstawiana i dyskutowaliśmy o niej.Następnie po lunchu pojechaliśmy autokarem do Limmasol. Po drodze zatrzymaliśmy się w parku archeologicznym i mogliśmy widzieć np, kolloseum .
W Limmasol mieliśmy czas wolny. Mogliśmy przeznaczyć go na zwiedzanie, odpoczywanie itp.

Środa
W środę jednymi z zajęć, które się odbyły były te prowadzone przez Nicholasa. Polegały na wejściu w rolę wylosowanej postaci, przeżywaniu jej życia, podejmowaniu wyborów jako ta postać. Następnie graliśmy w lego. Gra polegała na tym że każdy miał swoje zadanie i bez używania słów musieliśmy zbudować budowlę. Po 9 wieczorem odbył się wieczór filmowy, lecz nie był on obowiązkowy.

Czwartek
W czwartek w wielonarodowościowych grupach projektowaliśmy stronę główną aplikacji.
Wieczorem odbył się drugi wieczór kulturowy z kolejnymi 5 państwami, Portugalią, Listwą, Polską, Łotwą i Bułgarią. Moglismg spróbować wielu rzeczy z wsyztchich tych krajów. Odbyky się tańce, my jako polska tańczyliśmy Belgijkę, dużoosób nauczylo się jej, chociaż na początku było lekko ciężko🙄.

Piątek
W piątek odbyły się bardzo ciekawe zajęcia dotyczące lęku i strachu, W jednej aktywności pisaliśmy na kartkach swoje leki z dzieciństwa jako charaktery. Dzieliliśmy się swoimi doświadczeniami, opowiadaliśmy o swoich lekach z dzieciństwa i tych obecnych. Następnie projektowaliśmy własny biznes, przedsiębiorstwo a następnie przedstawialiśmy go.

NEWS
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
20 czerwca 2024r.
ZEBRANIE Z RODZICAMI
21 maja 2024r.
KONKURS PORTFOLIO
PORTFOLIO 2024

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

20 czerwca 2024r.

ZEBRANIE Z RODZICAMI

21 maja 2024r.

KONKURS PORTFOLIO

PORTFOLIO 2024