GRUPOWE MOBILNOŚCI UCZNIÓW – rekrutacja

19.03.2023

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ przyznała Zespołowi Szkół Salezjańskich DON BOSCO we Wrocławiu akredytację na działania związane z mobilnością w ramach programu Erasmus. Przyznanie akredytacji w programie Erasmus stanowi potwierdzenie, że wnioskodawca ustanowił plan realizacji wysokiej jakości działań w zakresie mobilności w ramach szerzej zakrojonych działań wpisujących się w rozwój swojej organizacji.

W związku z przyznaną akredytacją rekrutujemy uczniów do programu ERASMUS+ na rok szkolny 2023/2024 : do grupowej mobilności do następujących krajów:

12 uczniów – do Bilbao, Hiszpania – 5 dni
10 uczniów – do Nort-sur-Erdre, Francja – 5 dni
4 uczniów- do Moguncji, Niemcy – (wrzesień 2023) – 5 dni
5 uczniów – do Helsingborg, Szwecja, (kwiecień 2024) – 5 dni (projekt – Be Green, stay Green: promoting environmental consciousness)
5 uczniów – do Antequera, Hiszpania (styczeń 2024) – 5 dni (projekt – Be Green, stay Green : promoting environmental consciousness)

Długoterminowej mobilności:

2 uczniów – do Moguncji, Niemcy – 30 dni
2 uczniów – do Nicei , Francja – 30 dni

UDZIAŁ UCZNIÓW JEST BEZPŁATNY.

REGULAMIN: [pobierz] [załącznik]

LINK DO ANKIETY: [pobierz]

Ustalono następujące terminy rekrutacji uczniów:

• Prezentacja projektu dla uczniów – 14 kwietnia (9.45 – 10.30)

• Składanie podania i CV w j. angielskim, wraz z wysłaniem ankiety rekrutacyjnej przez uczniów – do 28 kwietnia 2023 r

• Rekrutacja uczniów (j. angielski) –termin podany zostanie później

• Rekrutacja uczniów (j. francuski) – termin podany zostanie później

• Ogłoszenie wyników – czerwiec 2023

LIST MOTYWACYJNY w JĘZYKU ANGIELSKIM, CV w JĘZYKU ANGIELSKIM proszę wysyłać na email: liceum@salez-wroc.pl, oraz wypełnić ankietę rekrutacyjną.

KONKURS PORTFOLIO
PORTFOLIO 2024