LIGA NAUKI
Dariusz Rosiak opowiada o Świecie

 

Dariusz Rosiak prowadził „Raport o stanie świata” w Radiowej Trójce, obecnie tworzy podcast pod tym samym tytułem (https://raportostanieswiata.pl/) Przez wiele lat był związany z „Rzeczpospolitą”, gdzie publikował w dodatku „Plus Minus”. Autor książek: „Oblicza Wielkiej Brytanii”, „Żar. Oddech Afryki”, „Człowiek o twardym karku. Historia księdza Romualda Jakuba Wekslera-Waszkinela”, „Wielka odmowa. Agent, filozof, antykomunista”, „Ziarno i krew. Podróż śladami bliskowschodnich chrześcijan”, „Biało-czerwony. Tajemnica Sat-Okha” oraz „Bauman. Za Ziarno i krew”. Otrzymał Nagrodę im. Beaty Pawlak i był nominowany do Nagrody Literackiej Nike 2016. Otrzymał też tytuł Dziennikarza Roku 2020 w konkursie Grand Pres.

Zapraszamy  uczniów klas VIII oraz uczniami szkół średnich już w najbliższy poniedziałek. Zgłoszenia szkół wyłącznie na sekretariat@salez-wroc.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Spotkanie odbędzie się w budynku przy ul. Świętokrzyskiej 45-55.

NEWS
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
20 czerwca 2024r.
ZEBRANIE Z RODZICAMI
21 maja 2024r.
KONKURS PORTFOLIO
PORTFOLIO 2024

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

20 czerwca 2024r.

ZEBRANIE Z RODZICAMI

21 maja 2024r.

KONKURS PORTFOLIO

PORTFOLIO 2024