LIGA NAUKI
Dariusz Rosiak opowiada o Świecie

 

Dariusz Rosiak prowadził „Raport o stanie świata” w Radiowej Trójce, obecnie tworzy podcast pod tym samym tytułem (https://raportostanieswiata.pl/) Przez wiele lat był związany z „Rzeczpospolitą”, gdzie publikował w dodatku „Plus Minus”. Autor książek: „Oblicza Wielkiej Brytanii”, „Żar. Oddech Afryki”, „Człowiek o twardym karku. Historia księdza Romualda Jakuba Wekslera-Waszkinela”, „Wielka odmowa. Agent, filozof, antykomunista”, „Ziarno i krew. Podróż śladami bliskowschodnich chrześcijan”, „Biało-czerwony. Tajemnica Sat-Okha” oraz „Bauman. Za Ziarno i krew”. Otrzymał Nagrodę im. Beaty Pawlak i był nominowany do Nagrody Literackiej Nike 2016. Otrzymał też tytuł Dziennikarza Roku 2020 w konkursie Grand Pres.

Zapraszamy  uczniów klas VIII oraz uczniami szkół średnich już w najbliższy poniedziałek. Zgłoszenia szkół wyłącznie na sekretariat@salez-wroc.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Spotkanie odbędzie się w budynku przy ul. Świętokrzyskiej 45-55.

NEWS
ŻYCZENIA WIELKANOCNE
MARZEC 2024
ŚWIĄTECZNY SALEZ TIMES
ZAPRASZAMY DO LEKTURY
ZEBRANIE Z RODZICAMI
26 marca 2024r.
DRZWI OTWARTE 2024
LICEUM 23 MARCA 2024r.
LIGA NAUKI 2024
Rzeki w mieście

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

MARZEC 2024

ŚWIĄTECZNY SALEZ TIMES

ZAPRASZAMY DO LEKTURY

ZEBRANIE Z RODZICAMI

26 marca 2024r.

DRZWI OTWARTE 2024

LICEUM 23 MARCA 2024r.

LIGA NAUKI 2024

Rzeki w mieście