SALEZ NA CYPRZE
ERASMUS:
Speak up Your FeeLings (SUPYFEL)
02-11 kwietnia 2024

 

Młodzież Liceum Salezjańskiego z Wrocławia od 2-11 kwietnia 2024 brała udział w projekcie Erasmus: Speak up Your FeeLings (SUPYFEL). Organizatorem wyjazdu jest Active Cypriot Programs and European Learning Into Acceptance, ACPELIA, która we współpracy ze Stowarzyszeniem OPEN SOUL zaprosiła uczniów naszego liceum do projektu.

W projekcie brało udział ponad 80 uczestników z ośmiu krajów Polski, Rumunii, Litwy, Portugalii, Północnej Macedonii, Austria , Cypru i Grecji. Celem projektu było wzmacnianie umiejętności wyrażania emocji poprzez aktywności teatralne, wykorzystanie technik fotograficznych w przedstawieniu emocji, stworzenie przestrzeni dla młodych ludzi z ograniczonymi możliwościami wyrażania siebie, zachęcenie młodzieży do wyrażania swoich uczuć poprzez sztukę i muzykę.

Uczestnicy również poznawali kulturę i tradycję innych krajów. Wykonywali zadania w międzynarodowych grupach, co pomagało im w poznawaniu ludzi oraz w szlifowaniu języka angielskiego. Pisali piosenki w języku angielskim, które późnej przedstawili przed wszystkimi uczestnikami. Codziennie były gry drużynowe z krótkimi zadaniami. Organizator zorganizował wycieczkę do Limassol, antycznego miasteczka Kourion oraz do Paphos.

Uczestnicy otrzymali certyfikaty uczestnictwa w projekcie: YOUTH PASS.

 

NEWS
ZEBRANIE Z RODZICAMI
21 maja 2024r.
KONKURS PORTFOLIO
PORTFOLIO 2024
Salez w Bilbao
Erasmus+ group mobility
SALEZ W SZWECJI
Erasmus+ group mobility

ZEBRANIE Z RODZICAMI

21 maja 2024r.

KONKURS PORTFOLIO

PORTFOLIO 2024

Salez w Bilbao

Erasmus+ group mobility

SALEZ W SZWECJI

Erasmus+ group mobility