WYRÓŻNIENIE
NASZEGO WOLONTARIATU

15 maja odbyła się emocjonująca 30. edycja Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”, która zakończyła się finałem we wrocławskim Ratuszu. Nasz Wolontariat Misyjny z Liceum Salezjańskiego we Wrocławiu został uhonorowany wysokim miejscem i wyróżnieniem, co stanowi ogromne osiągnięcie dla całej społeczności Salezu. Nagrody wręczali Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk oraz Dolnośląska Kurator Oświaty Ewa Skrzywanek, doceniając nie tylko wysiłek wolontariuszy, ale także zaangażowanie opiekuna wolontariatu ks. Jerzego Babiaka. Do tej pory nasz wolontariat zrealizował już 19. projektów misyjnych wspierając potrzebujących w krajach misyjnych, takich jak Gambia, Ghana, Liberia, Mongolia czy Syberia. „To wyróżnienie jest zasługą wszystkich wolontariuszy, którzy z determinacją i sercem pomagają najuboższym. Jest to dla nas ogromna motywacja do kontynuacji naszej działalności” – powiedział z dumą ks. Babiak.

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO
2 września 2024r.