GOŚĆ NIEDZIELNY 35/2024
WYDANIE WROCŁAWSKIE

O przyszłości Zespołu Szkół Salezjańskich we Wrocławiu mówi nowy dyrektor ks. Mariusz Jeżewicz SDB w rozmowie z redaktorem Maciejm Rajfur.

Maciej Rajfur: Czym się Ksiądz zajmował przed objęciem stanowiska dyrektora we wrocławskiej szkole salezjańskiej?

Ks. Mariusz Jeżewicz SDB: Przez ostatnie 17 lat mieszkałem i pracowałem w Lubinie, w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa. W liceum salezjańskim uczyłem historii i katechezy, a przez ostatnie 8 lat pełniłem funkcję dyrektora szkoły. Przez 9 lat byłem opiekunem służby liturgicznej. Zaangażowałem się także w inne aktywności, m.in. jako przewodnik grupy salezjańskiej Pieszej Pielgrzymki Legnickiej, moderator kręgów Domowego Kościoła czy współorganizator orszaku Trzech Króli.

POBIERZ KOPIE W PDF

UBEZPIECZENIE SZKOLNE NNW