Projekt Erasmus+ „Ithics”
Hiszpania

Projekt Erasmus+ „Ithics” do Hiszpani był bardzo ciekawym i przyjemnym wyjazdem. Nauczyliśmy się wiele o bezpieczeństwie w internecie i ogólnym jego użytkowaniu. Oprócz tego zobaczyliśmy wiele zabytków i ważnych miejsc turystycznych w Hiszpanii: zwiedziliśmy Madryt, Meridę, Caceres i Trujillo. Nie zabrakło też zasmakowania regionalnych dań oraz zapoznania się z tamtejszą kulturą. Nie można pominąć faktu, że oczywiście poznaliśmy też wiele nowych, ciekawych osób, które nam cały wyjazd umiliły. Był to niesamowity wyjazd i szczerze polecamy i zachęcamy innych do wzięcia udziału w przyszłych projektach Erasmus+.

Opis przygotowali: Michał Kowalski, Jagoda Złocka.

 

 

NEWS
ZEBRANIE Z RODZICAMI
21 maja 2024r.
KONKURS PORTFOLIO
PORTFOLIO 2024
Salez w Bilbao
Erasmus+ group mobility
SALEZ W SZWECJI
Erasmus+ group mobility

ZEBRANIE Z RODZICAMI

21 maja 2024r.

KONKURS PORTFOLIO

PORTFOLIO 2024

Salez w Bilbao

Erasmus+ group mobility

SALEZ W SZWECJI

Erasmus+ group mobility