Projekt Erasmus+ „Ithics”
Hiszpania

Projekt Erasmus+ „Ithics” do Hiszpani był bardzo ciekawym i przyjemnym wyjazdem. Nauczyliśmy się wiele o bezpieczeństwie w internecie i ogólnym jego użytkowaniu. Oprócz tego zobaczyliśmy wiele zabytków i ważnych miejsc turystycznych w Hiszpanii: zwiedziliśmy Madryt, Meridę, Caceres i Trujillo. Nie zabrakło też zasmakowania regionalnych dań oraz zapoznania się z tamtejszą kulturą. Nie można pominąć faktu, że oczywiście poznaliśmy też wiele nowych, ciekawych osób, które nam cały wyjazd umiliły. Był to niesamowity wyjazd i szczerze polecamy i zachęcamy innych do wzięcia udziału w przyszłych projektach Erasmus+.

Opis przygotowali: Michał Kowalski, Jagoda Złocka.

 

 

NEWS
LIGA NAUKI
Dariusz Rosiak opowiada o Świecie
ZEBRANIE Z RODZICAMI
7 listopada 2023r.
BIAŁA SZKOŁA 2024
11-15 marca

LIGA NAUKI

Dariusz Rosiak opowiada o Świecie

ZEBRANIE Z RODZICAMI

7 listopada 2023r.

BIAŁA SZKOŁA 2024

11-15 marca