ERASMUS DAYS w SALEZIE

 

Dnia 17 października po krótkiej prezentacji „Erasmus w liczbach” pani Magdalena Szewczyk – koordynator projektów Erasmus+ wręczyła statuetki dla Ambasadorów Erasmusa: Hani Naglik, Martyny Nawrocik, Mikołaja Kosowskiego, Piotra Matusewicza i Rafała Sobkowiaka. Uczniowie podzieli się swoim doświadczeniami pracy w projektach. Liceum Salezjańskie od 2017 r było koordynatorem 3 projektów kilkuletnich o wulkanach, lasach, geoparkach i partnerem projektów o rzekach i nauczaniu cyfrowym. Uczniowie brali udział w 7 projektach Youth Exchange. Dzięki akredytacji 36 uczniów włączyło się w group mobility i 16 nauczycieli uczestniczyło w szkoleniach. Przed nami kolejne 4 lata bogate w wymiany, kursy, szkolenia.

Plakaty ambasadorów Erasmusa

Równiez podczas ERASMUS DAYS połączyliśmy się ze szkołą
IIS G. Ferro di Alcamo z Sycylii . Nasi uczniowie opowiadali o swoich doświadczeniach w projekcie  a także pani Szewczyk prezentowała projekty realizowane przez szkołę.

NEWS
ZEBRANIE Z RODZICAMI
21 maja 2024r.
KONKURS PORTFOLIO
PORTFOLIO 2024
Salez w Bilbao
Erasmus+ group mobility
SALEZ W SZWECJI
Erasmus+ group mobility

ZEBRANIE Z RODZICAMI

21 maja 2024r.

KONKURS PORTFOLIO

PORTFOLIO 2024

Salez w Bilbao

Erasmus+ group mobility

SALEZ W SZWECJI

Erasmus+ group mobility