ERASMUS DAYS w SALEZIE

 

Dnia 17 października po krótkiej prezentacji „Erasmus w liczbach” pani Magdalena Szewczyk – koordynator projektów Erasmus+ wręczyła statuetki dla Ambasadorów Erasmusa: Hani Naglik, Martyny Nawrocik, Mikołaja Kosowskiego, Piotra Matusewicza i Rafała Sobkowiaka. Uczniowie podzieli się swoim doświadczeniami pracy w projektach. Liceum Salezjańskie od 2017 r było koordynatorem 3 projektów kilkuletnich o wulkanach, lasach, geoparkach i partnerem projektów o rzekach i nauczaniu cyfrowym. Uczniowie brali udział w 7 projektach Youth Exchange. Dzięki akredytacji 36 uczniów włączyło się w group mobility i 16 nauczycieli uczestniczyło w szkoleniach. Przed nami kolejne 4 lata bogate w wymiany, kursy, szkolenia.

Plakaty ambasadorów Erasmusa

Równiez podczas ERASMUS DAYS połączyliśmy się ze szkołą
IIS G. Ferro di Alcamo z Sycylii . Nasi uczniowie opowiadali o swoich doświadczeniach w projekcie  a także pani Szewczyk prezentowała projekty realizowane przez szkołę.

NEWS
LIGA NAUKI
Dariusz Rosiak opowiada o Świecie
ZEBRANIE Z RODZICAMI
7 listopada 2023r.
BIAŁA SZKOŁA 2024
11-15 marca

LIGA NAUKI

Dariusz Rosiak opowiada o Świecie

ZEBRANIE Z RODZICAMI

7 listopada 2023r.

BIAŁA SZKOŁA 2024

11-15 marca

Projekt Culture and Arts for Inclusion

Erasmus+ Youth Exchange