33. edycja Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego
USKI Polska!

W tym roku nasza szkoła dołączyła do Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego USKI Polska. W I semestrze 2023/2024 zgłosiliśmy 3 uczniów, których kandydaturę przedstawiamy poniżej. Są to osoby, które poza pilną nauką rozwijają swoje pasje i angażują się społecznie.

Więcej informacji o stypendium:

Zachęcamy wszystkich do głosowania – można to uczynić do 30 listopada 2023.

GŁOSUJ NA NASZYCH KANDYDATÓW

Agnieszka Stefanicka z kl. IIIb

Hej! Mam na imię Agnieszka Stefanicka i jestem w 3 klasie na profilu biologiczno chemicznym . Aktywnie uczestniczę w szkolnych aktywnościach takich jak np Erasmus+. Jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa, ponieważ łączy się to z moją największą pasją, czyli podróżowaniem . Uwielbiam poznawać nowe osoby, kultury oraz rozmawiać w obcych językach . Obecnie zwiedziłam ponad 30 państw i już nie mogę się doczekać następnej przygody . Również biorę udział w wielu konkursach jak i olimpiadach. Moimi ostatnimi osiągnięciami jest 1 miejsce w ogólnopolskim konkursie fotograficznym oraz 2 miejsce w ogólnopolskim konkursie wiedzy o Francji i Frankofoni. Jestem osoba bardzo otwartą i cieszę się z każdej małej rzeczy, dlatego byłoby mi bardzo miło gdybyście na mnie zagłosowali 😉

Joanna Solecka z kl. IIIb

Nazywam się Joanna Solecka i jestem uczennicą klasy 3b. Moją pasją jest gra  na skrzypcach. W wolnym czasie czytam książki. Uwielbiam kryminały Agaty Christie. Lubię też sport. Głównie biegam z koleżankami, ale również jeżdżę na wyjazdy rowerowe. Razem z Tatą przejechałam całe polskie wybrzeże. Regularnie startuję w konkursach recytatorskich. W zeszłym roku zajęłam pierwsze miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim poświęconym Adamowi Mickiewiczowi i wyróżnienie  w ogólnopolskim konkursie ,,W KRĘGU POEZJI I PROZY LAGROWEJ WIĘŹNIAREK KL RAVENSBRÜCK”. Angażowałam się również w działalność zespołu Salezsmyczki, biorąc czynny udział w życiu naszej szkoły. Jak również razem z moją grupą, otrzymałam tytuł laureata w konkursie ,,Statua Życia’’.

Artur Ważny z kl. I Va

Cześć! Jestem Artur, chodzę do klasy maturalnej w naszym liceum. Interesuję się Biegami Na Orientację i należę do Kadry Narodowej w tym sporcie. Najlepsze osiągnięcie w tym roku to Mistrzostwo Polski, z którego jestem bardzo dumny